PLS 2016-17





Zgłoszone drużyny:

  • Abram Junior Team Poznań (Poznań) Stacja Squash
  • Akademia Squash Team 1 (Łady) Play Kwadrat
  • Akademia Squash Team 2 (Łady) Play Kwadrat
  • Akademia Squasha Sawczyn Team (Wawrów) Active Squash Klub Wawrów
  • Alizka Squash Team (Krzeszowice) Alizka Squash and Fitness Club
  • Angry Squash Boys (Zabierzów) Zabierzów Squash
  • Anoya Freaks Team (Stare Babice) Anoya Squash
  • Anoya Freaks Team (Stare Babice) Anoya Squash
  • Arena Team (Katowice) Squash Arena
  • Atlantic - PanSquash.pl - SquashTime.pl (Kraków) ATLANTIC Squash
  • Atlantic Squash Team 2 (Kraków) ATLANTIC Squash
  • Audi Sieńko i Syn Powersquash Team (Białystok) Powersquash
  • Calypso Europlex Team 1 (Warszawa) Calypso Europlex
  • Calypso Europlex Team 2 (Warszawa) Calypso Europlex
  • Chłopaki z Ferajny Anoya Team (Stare Babice) Anoya Squash
  • Chłopcy do Bicia z I'm Fit (Łódź) I'm fit
  • Cob Squash Team (Katowice) Cob Fitness Premium Club
  • CRM Expert Team (Warszawa) Aerosquash
  • Cube Squash Team (Lublin) CUBE SQUASH & FITNESS
  • Cube Squash Team 2 (Lublin) CUBE SQUASH & FITNESS
  • Cube Squash Team 3 (Lublin) CUBE SQUASH & FITNESS
  • Devils Stangiel (Gdańsk) STANGIEL Tenis & Squash
  • Dr Best Odlewnicza Team (Warszawa) Squash Odlewnicza 7
  • Dunlop Sport I'm Fit & MySquash Team (Łódź) I'm fit
  • DvdMax.pl SquashTeam Konin (Konin) Squash Team
  • E2System (Łódź) EnerGym
  • Echa Leśne Kielce Team (Kielce) Squash Korona
  • Energym Jamboł Team (Łódź) EnerGym
  • Energym Squash Team (Łódź) EnerGym
  • Enjoy Junior Team (Bielsko) ENJOY SQUASH
  • Enjoy Squash Team 1 (Bielsko) ENJOY SQUASH
  • Enjoy Squash Team 2 (Bielsko) ENJOY SQUASH
  • EuroLed Malta Squash Team (Poznań) Malta Squash
  • Fabryka Polaru Kilian (Łódź) EnerGym
  • Factory Red Dragon (Sosnowiec) Factory Squash & Fitness
  • Factory Red Dragon Junior (Sosnowiec) Factory Squash & Fitness
  • Fast&Furious Squash Team (Zabierzów) Zabierzów Squash
  • Felix 2 Powersquash Team (Białystok) Powersquash
  • Filipowski Team 1 (Poznań) MySquash Club
  • Filipowski Team 2 (Poznań) MySquash Club
  • Freestyle Squashmania Team (Gliwice) Squashmania
  • Good Filling S4Y Masters (Kraków) Squash4You
  • Good Luck Club Squash Gdynia (Gdynia) Good Luck Club Squash
  • Hasta La Vista (Wrocław) Centrum Sportowe Hasta La Vista
  • Hasta La Vista (Wrocław) Centrum Sportowe Hasta La Vista
  • Hasta La Vista Gilrs (Wrocław) Centrum Sportowe Hasta La Vista
  • Hedonia Angels (Gdańsk) Hedonia Squash
  • Hedonia Devils (Gdańsk) Hedonia Squash
  • Hedonia Devils II (Gdańsk) Hedonia Squash
  • Hedonia Devils III (Gdańsk) Hedonia Squash
  • I’m Fit Red Team (Łódź) I'm fit
  • Junior Girls Pro Team (Poznań) MySquash Club
  • Junior Pro Team (Poznań) MySquash Club
  • Kahuna Team (Warszawa) Kahuna
  • Kanlux Vitasport Żory (Żory) Vita Sport
  • Krakżal Squash4you Team 2 (Kraków) Squash4You
  • Led-Labs Squash Team (Kraków) Racquet Squash Club
  • Ledea Powersquash Team (Białystok) Powersquash
  • Legionowo Porusza Spektrum Sportu I (Legionowo) Spektrum Sportu
  • Legionowo Porusza Spektrum Sportu II (Legionowo) Spektrum Sportu
  • Los Targetos N.D.W. (Sosnowiec) Factory Squash & Fitness
  • Lub Cube Squash Team (Lublin) CUBE SQUASH & FITNESS
  • Malta Squash 2 (Poznań) Malta Squash
  • Marina Sport Acid Drinkers (Szczecin) Marina Sport
  • Mavi Squash Team (Łaziska Górne) Mavi Area Squash & Fitness
  • mBank @ I'm Fit Squash Team (Łódź) I'm fit
  • Mivia Nutrend Calypso Europlex 1 (Warszawa) Calypso Europlex
  • Mivia Nutrend Calypso Europlex 2 (Warszawa) Calypso Europlex
  • Mivia Nutrend Calypso Europlex Ladies Team (Warszawa) Calypso Europlex
  • MLP Group Alizka Squash Team (Krzeszowice) Alizka Squash and Fitness Club
  • MSA.68x (Kraków) ATLANTIC Squash
  • mvb Bene Squash Team 1 (Szczecin) Bene Sport Centrum
  • mvb Bene Squash Team 2 (Szczecin) Bene Sport Centrum
  • mvb Bene Squash Team Ladies 1 (Szczecin) Bene Sport Centrum
  • mvb Bene Squash Team Ladies 2 (Szczecin) Bene Sport Centrum
  • MySquash Girls Crew (Poznań) MySquash Club
  • MySquash Pro (Poznań) MySquash Club
  • OTC Squash Fighters (Warszawa) Okęcie Tennis Club
  • OTC Squash Fighters (Warszawa) Okęcie Tennis Club
  • Pizza Paolo Zadyma Squash Team Zabierzów (Zabierzów) Zabierzów Squash
  • Play Kwadrat Junior Squash Team (Łady) Play Kwadrat
  • Play Kwadrat Ladies Squash Team (Stare Babice) Play Kwadrat
  • Play Kwadrat Squash Team (Łady) Play Kwadrat
  • Plexitech Squash Team (Poznań) Malta Squash
  • Pluscom Team Via Sport (Jaworzno) Via Sport
  • Poranne Ptaki (Redeco) (Wrocław) Fitness Academy Strzegomska
  • Powersquash Ladies Team (Białystok) Powersquash
  • Powstali z Popiołu (Redeco) (Wrocław) Fitness Academy Strzegomska
  • Profi Squash Team (Sosnowiec) Profi Squash
  • Proogród Powersquash Team (Białystok) Powersquash
  • PszeniczNick Alizka Squash Team (Krzeszowice) Alizka Squash and Fitness Club
  • PURETECH Kahuna Team (Warszawa) Kahuna
  • PURETECH Kahuna Team (Warszawa) Kahuna
  • PURETECH Kahuna Team 2 (Warszawa) Kahuna
  • PURETECH Kahuna Team 3 (Warszawa) Kahuna
  • PZB Squash Team (Łódź) Squash Point Rytm
  • Quick Nick Squash and More Hitjunior (Orzech) Squash And More
  • Quick Nick Squash and More Hitman III (Orzech) Squash And More
  • Quick Nick Squash and More Hitmen 1 (Orzech) Squash And More
  • Quick Nick Squash and More Hitmen 2 (Orzech) Squash And More
  • Rakiety (Lublin) CUBE SQUASH & FITNESS
  • Rampa Echo Team (Szczecin) Squash na Rampie
  • Rampa Squash Team (Szczecin) Squash na Rampie
  • Rampa Squash Team II (Szczecin) Squash na Rampie
  • Random Team (Redeco) (Wrocław) Fitness Academy Strzegomska
  • Redeco Ladies Squash Team (Redeco) (Wrocław) Fitness Academy Strzegomska
  • Redeco Wrocław (Redeco) (Wrocław) Fitness Academy Strzegomska
  • Refitner Squashmafia Kraków (Kraków) Racquet Squash Club
  • Reservise.com Squashmafia Kraków (Kraków) Racquet Squash Club
  • Rocket Ball (Gliwice) Squashmania
  • RST Mirjan24.pl (Bralin) Rakietomania
  • School of Squash Team (Warszawa) Squash City Ochota
  • Scout Squash Team 1 (Częstochowa) Scout Squash Club
  • Scout Squash Team 2 (Częstochowa) Scout Squash Club
  • Silver Squash Team (Skawina) Silver Squash
  • SNS Foods McWil Squash4you Junior Boys Team (Kraków) Squash4You
  • SNS Foods McWil Squash4You Team 1 (Kraków) Squash4You
  • SNS Foods Squash Team (Łódź) I'm fit
  • SO Squash (Sobota) CTS Sobota
  • SO Squash II (Sobota) CTS Sobota
  • SOSquash Ladies (Sobota) CTS Sobota
  • Squash and More Hitgirls (Orzech) Squash And More
  • Squash and More Hitgirls 2 (Orzech) Squash And More
  • Squash City & Euvic Team (Warszawa) Squash City Ochota
  • Squash City & Euvic Team (Warszawa) Squash City Ochota
  • Squash City Targówek by Mike Grzeczyn (Warszawa) Squash City Targówek
  • Squash City Targówek Team (Warszawa) Squash City Targówek
  • Squash City Team I (Warszawa) Squash City Ochota
  • Squash City Team II (Warszawa) Squash City Ochota
  • Squash Club Wałbrzych (Wałbrzych) Squash Club Wałbrzych
  • Squash Club Wałbrzych (Wałbrzych) Squash Club Wałbrzych
  • Squash Devils (Rzeszów) Akademia Squasha
  • Squash Point Club 1 (Sosnowiec) Squash Point
  • Squash Point Club 2 (Sosnowiec) Squash Point
  • Squash Point Club 3 (Sosnowiec) Squash Point
  • Squash Point Dream Team (Bydgoszcz) Squash Point Bydgoszcz
  • Squash Point Ladies (Sosnowiec) Squash Point
  • Squash Point Team (Sosnowiec) Squash Point
  • Squash Point Team (Bydgoszcz) Squash Point Bydgoszcz
  • Squash Score Ladies (Elbląg) Score Squash
  • Squash Szok Team (Jaworzno) Fitness Szok
  • Squash Team Bydgoszcz (Bydgoszcz) Squash Point Bydgoszcz
  • Squash Zone Club Junior Team (Szczecin)
  • Squash4you Junior Girls Team (Kraków) Squash4You
  • Squash4You Ladies Team (Kraków) Squash4You
  • Squashlive Blenders (Elbląg) SquashLive
  • Squashmafia Racquet Cracow (Kraków) Racquet Squash Club
  • Squashmasters Team (Warszawa) Squash City Targówek
  • Squashok Squad (Katowice) Squashok
  • SquashStacja Team (Bolesławiec) SquashStacja
  • Stacja Squash Girls Tour (Poznań) Stacja Squash
  • Stary Hangar (Gliwice) Stary Hangar
  • Studio S7 (Banino) Studio S7
  • Studio S7 - Squashbanino.pl (Banino) Studio S7
  • Super Truskawki Redeco (Redeco) (Wrocław) Fitness Academy Strzegomska
  • Tatami Poland Squash Team (Łódź) I'm fit
  • Team TapOn (Międzyrzec Podlaski) Squash You
  • Team² (Łady) Play Kwadrat
  • Tęczowa Kompania (Redeco) (Wrocław) Fitness Academy Strzegomska
  • The Rules I'm Fit Squash Team (Łódź) I'm fit
  • Toyota Konsek Factory Squash Team (Sosnowiec) Factory Squash & Fitness
  • Toyota Rybnik & No Let Club (Rybnik) Squash Club Rybnik No Let
  • Ultras Zabierzów Squash Team (Zabierzów) Zabierzów Squash
  • Warbud Good Luck Club DK Ladies Team (Gdańsk) Good Luck Club
  • Wasik Ladies Team (Poznań) MySquash Club
  • Wasik Team 1 (Poznań) MySquash Club
  • Wasik Team 2 (Poznań) MySquash Club
  • Wataha (Gliwice) Squashmania
  • Winter is Coming (Redeco) (Wrocław) Fitness Academy Strzegomska
  • Zabierzów Squash Team (Zabierzów) Zabierzów Squash
  • Zabierzów Squash Warriors (Zabierzów) Zabierzów Squash