PLS 2015-16





Zgłoszone drużyny:

  • Abram and Squash Zone Junior Team 1 ( Poznań)
  • Clic House-Red Dragon Squash Team ( Sosnowiec)
  • Led-Labs Squash Team ( Kraków)
  • Masters of Disaster ( Kraków)
  • Open Brokers Aktywnie Kielce ( Kielce)
  • PlayGirls Squashfit ( Katowice)
  • Reservise com Squashmafia Cracow ( Kraków)
  • Abram Girls Junior Team ( Poznań)
  • Accenture Squash Team ( Łódź)
  • Aero Squash Team ( Warszawa)
  • Angry Squash Boys ( Zabierzów)
  • Anoya Freaks Team ( Stare Babice k/Warszawy)
  • Anoya Freaks Team ( Stare Babice/k Warszawy)
  • Arena Team ( Katowice)
  • Arkon Extra Team ( Gdańsk)
  • Arkon Ladies Squasherry Team 1 ( Gdańsk)
  • Arkon Ladies Squasherry Team 2 ( Gdańsk)
  • Arkon Team 1 ( Gdańsk)
  • Arkon Team 2 ( Gdańsk)
  • Astor Squash Team ( Kraków)
  • Atlantic Squash Team 2 ( Kraków)
  • Benesport ( Szczecin)
  • Benesport ( Szczecin)
  • Benesport 1 ( Szczecin)
  • Benesport 2 ( Szczecin)
  • Calypso Europlex ( Warszawa)
  • Calypso Europlex 2 ( Warszawa)
  • Chłopaki z Ferajny - Anoya Team ( Stare Babice/k Warszawy)
  • CityFit Squash Team ( Łady)
  • Cob Squash Team ( Katowice)
  • Cube Squash Team ( Lublin)
  • Cube Squash Team 2 ( Lublin)
  • Cube Squash Team 3 ( Lublin)
  • Cube Squash Team 4 ( Lublin)
  • Cube Squash Team 5 ( Lublin)
  • Dawid Kapral Squash Events Zabierzów Squash Powered By Intruz C ()
  • Dolce Vitasport Club ( Żory)
  • DvdMax pl SquashTeam Konin ( Konin)
  • Ecorson Veskez Piła ( Piła)
  • Energym Squash Team ( Łódź)
  • Energym Squash Team Jamboł ( Łódź)
  • Energym Squash Team Lotto ( Łódź)
  • Enjoy Junior Team ( Bielsko-Biała)
  • Enjoy Squash Team 1 ( Bielsko-Biała)
  • Enjoy Squash Team 2 ( Bielsko-Biała)
  • Eurotrade Stangiel Tenis & Squash Ahoj ()
  • Eurotrade Stangiel Tenis & Squash Elbląg ()
  • Eurotrade Stangiel Tenis&Squash ( Gdańsk) STANGIEL Tenis & Squash
  • fairPlayce Ladies ( Poznań)
  • Fun Pack ( Szczecin)
  • Geo Atlantic Lady Squash Team Powered by Cream Squash ( Kraków)
  • Hasta la Vista ( Wrocław)
  • Hasta la Vista ( Wrocław)
  • Hasta la Vista 2 ( Wrocław)
  • Hasta la Vista Team ( Wrocław)
  • Hasta la Vista Team ( Wrocław)
  • Hedonia Devils ( Gdańsk)
  • Jupitersport ( Wrocław)
  • Just The Best Spektrum Team ( Legionowo)
  • Kanlux Vitasport Żory ( Żory)
  • Khan Team ( Zielona Góra)
  • Ladies Aqua-Zdrój 1 ( Wałbrzych)
  • Ladies Aqua-Zdrój 2 ( Wałbrzych)
  • Ladies Aqua-Zdrój 3 ( Wałbrzych)
  • Lub Cube Squash Team ( Lublin)
  • Malta Squash ( Poznań)
  • Malta Squash 2 ( Poznań)
  • Malta Squash Kucera Logistics Team ( Poznań)
  • Marina Sport Acid Drinkers ( Szczecin)
  • Marina Sport Superstars ( Szczecin)
  • Mavi Squash Team ( Łaziska Górne)
  • MSA 68x ( Kraków)
  • MW Metal Squash Team ( Jarocin)
  • MySquash Girls Crew ( Poznań)
  • MySquash Junior ( Poznań)
  • MySquash Junior Girls ( Poznań)
  • MySquash Pro ( Poznań)
  • PAMDECO Favela 1 ( Sosnowiec)
  • PAMDECO Favela 2 ( Sosnowiec)
  • Plexitech Squash Team ( Poznań)
  • Porsche Skoda Team Via Sport ( Jaworzno)
  • Powersquash Ladies Team ( Białystok)
  • Powersquash Team ( Białystok)
  • Profi Squash 2 ( Sosnowiec)
  • Profi Squash Sosnowiec ( Sosnowiec)
  • ProKennex-SquashTime pl-Atlantic Team ( Kraków)
  • PszeniczNick ( Zabierzów)
  • Quick Nick GLS Squashmania Team ( Gliwice)
  • Rampa Squash ( Szczecin)
  • Redeco Beginners Team ( Wrocław)
  • Redeco Killer Shots Team ( Wrocław)
  • Redeco Ladies Squash Team ( Wrocław)
  • Redeco Wrocław ( Wrocław)
  • Redeco Wrocław 2 ( Wrocław)
  • Rocket Ball ( Gliwice)
  • RST Mirjan24 pl ( Chojęcin)
  • Scout Squash Team Dookreślic powtórzoną nazwę ( Częstochowa)
  • Scyzory Team ( Kielce)
  • Siódme Niebo SquashLiga pl Good Luck Club ( Gdynia)
  • SNS Foods Squash Team ( Łódź )
  • SoSquash Poznań ( Sobota)
  • SoSquash Poznań Ladies ( Sobota/k Poznania)
  • Squash and More Hitgirls ( Orzech)
  • Squash and More Team ( Orzech)
  • Squash and More Team II ( Orzech)
  • Squash City Targówek by Mike Grzeczyn ( Warszawa)
  • Squash City Warszawa ( Warszawa)
  • Squash Club Pilchowo Team ( Szczecin)
  • Squash Club Wałbrzych ( Wałbrzych)
  • Squash Devils ( Rzeszów)
  • Squash Fit Team ( Katowice )
  • Squash Point Club 1 ( Sosnowiec)
  • Squash Point Club 2 ( Sosnowiec)
  • Squash Point Ladies Team ( Bydgoszcz)
  • Squash Point Rytm ( Łódź)
  • Squash Point Team ( Sosnowiec )
  • Squash Point Team ( Bydgoszcz)
  • Squash Szok Team ( Jaworzno)
  • Squash Team Bydgoszcz ( Bydgoszcz)
  • Squash Zone Club ( Szczecin)
  • Squash4you Junior Boys Team ( Kraków)
  • Squash4you Junior Girls Team ( Kraków)
  • SquashCity Ligowe Info Team ( Warszawa)
  • Squashlive Blenders ( Elbląg)
  • Squashmasters Team 2 ( Warszawa)
  • SquashOk Panda Team ( Katowice )
  • SquashPark Girls Tour ( Poznań)
  • Squashstacja ( Bolesławiec)
  • Studio S7 ( Banino)
  • Surge Polonia Squash4You Team 2 ( Kraków)
  • Team ² ( Łady)
  • Team DLS made by D&N ( Warszawa)
  • Toyota Rybnik & No Let Club ( Rybnik)
  • transmisje online Squashmasters Team ( Warszawa)
  • Ultras Zabierzów Squash Team ( Zabierzów)
  • Wasik MySquash Team ( Poznań)
  • Wrocław Squash Club Team ( Wrocław)
  • Zabierzów Squash Team ( Zabierzów)
  • Zabierzów Squash WIGO Dream Team ( Zabierzów)
  • Zadyma Squash Team ( Zabierzów)
  • Abram and Squash Zone Junior Team 2 (Poznań)
  • Dunlop Sport Squash Team ( Częstochowa)
  • Good Luck Club Gdynia ( Gdynia)
  • Gratisownia Freestyle Squashmania Team ( Gliwice)
  • I'm Fit Ladies Black Team ( Łódź)
  • I'm Fit Ladies Red Team ( Łódź)
  • I'm Fit Ladies White Team ( Łódź)
  • I’m Fit Red Team ( I’m Fit)
  • I’m Fit White Team ( Łódź)
  • mBank I'm Fit Squash Team ( Łódź)
  • Milon Kahuna Team ( Warszawa)
  • Milon Kahuna Team 2 ( Warszawa)
  • Milon Kahuna Team 3 ( Warszawa)
  • Politechnika Łódzka Squash Team ( Łódź)
  • Refitner Squashmafia Cracow ( Kraków)
  • Scout Squash Team ( Częstochowa)
  • SNS Foods-McWIL Squash4you Ladies Team ( Kraków)
  • SNS Foods-McWIL Squash4you Team 1 ( Kraków)
  • Squash City & EUVIC Team ( Warszawa)
  • Squash City & EUVIC Team ( Warszawa)